+370 646 44002  

Virtuvės baldai

Tinkami virtuvės baldai - tobula virtuvė. Laikui bėgant, virtuvės paskirtis šiek tiek pasikeitė. Anksčiau virtuvė buvo tik vieta, kurioje gaminamas maistas, tačiau per pastaruosius kelis dešimtmečius, virtuvė pamažu tapo namų širdimi. Virtuvė - ta vieta, kur susirenkame su šeima ir draugais smagiems pokalbiams, vaikų pramogų, dailės, amatų centru; vieta, kur galime kurti savo virtuvės šedevrus.

Kad virtuvėje būtų patogu gaminti ir maisto ruoša vyktų sklandžiai, reikia, kad virtuvės interjeras būtų suprojektuotas ergonomiškai. Atsakykite sau į keletą paprastų klausimų, kurie padės apsispręsti, kokio tipo virtuvės Jums reikia:

  • Ar dažnai gaminate? Nuo Jūsų atsakymo priklausys virtuvės dydis ir buitinė technika.
  • Ar mėgstate nustebinti namiškius gardžiais kepiniais? Jei taip, pagalvokite apie naudojamų prietaisų laikymą. Turbūt reikės talpios virtuvinės spintelės?
  • Indai. Gaminančios šeimininkės puikiai žino kiek ir kokių indų reikia, tad ir jų laikymo vieta turėtų būti apgalvota. Ar tai būtų pakabinamos spintelės, atviros lentynos, pastatomos virtuvinės spintelės, kampinės spintelės ir kt .
  • Jūsų maža virtuvė? Išnaudokite ją maksimaliai. Galbūt vertėtų išnaudoti lubų aukštį? Aukštesnės pakabinamos spintelės tiek vizualiai suteiks virtuvės kambariui daugiau aukščio, tiek turėsite daugiau vietos virtuvės daiktams susidėti. Virtuvės baldai mažai virtuvei taip pat gali būti labai talpūs.

Kokį stilių bepasirinktumėte, ar tai būtų klasikinė virtuvė, ar moderni virtuvė, virtuvės dizainas priklausys nuo virtuvės projektavimo, baldinių paviršių, stalviršių pasirinkimo bei, žinoma, aksesuarų. Išnaudokite visą savo virtuvės erdvę racionaliai, apgalvotai ir mes tikime, jog Jūsų virtuvė taps visų namų širdimi. Skanaus!

Virtuvės baldų gamyba

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.